KATILIM KOŞULLARI

1.      Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampına; 2016-2017 eğitim-öğretim yılında başarı puanı 70-100 arası ve 01.01.2001-31.12.2004 tarihleri arası doğan erkek ve kız öğrenciler başvuru yapabilecektir.

2.      Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı 2 Temmuz-26 Ağustos 2017 tarihleri arasında erkek ve kız olarak ayrı dönemlerde 8 hafta sürecektir.

3.      Kamp dönemleri 1’er hafta şeklinde toplam 200 katılımcıdan oluşacaktır.

4.      Kampa girişler Pazar, çıkışlar ise Cumartesi günleri olacaktır.

5.      Katılımcılar kampta 20’şerli gruplara ayrılıp her bir grubun 1 tane grup lideri sorumlusu olacaktır.

6.      Kamplara başvurular 1-30 Haziran 2017 arasında www.ordu.bel.tr veya genclikkampi.ordu.bel.tr adresinden online olarak yapılacaktır.

7.      Katılımcılar kamp dönemlerinden istedikleri döneme kayıt yaptırılabilecektir.

8.      Her katılımcı kamp dönemi boyunca sadece bir kez kayıt yaptırılabilecektir.

9.      Yedek listeye kayıt yaptıran katılımcılar sıranın kendilerine gelmemesi durumunda bir sonra ki kamp dönemine kayıtları asıl listeye alınacaktır.

10.    Katılımcıların kamp alanına ulaşımları, katılım gösterdikleri İlçenin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden, önceden belirlenen saatlerde Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanacaktır.

11.    Katılımcılar, Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurması zorunludur.

12.    Katılımcılar, kampa giriş esnasında kamp görevlilerine ibraz etmek üzere; Başvuru Formunu ve Nüfus Cüzdanı Aslını beyan etmek zorundadır. Beyan edemeyen katılımcının kampa girişine izin verilmeyecektir.

13.    Kampa katılacak gençlere; Şapka, Tişört, Şort, Terlik, Spor ayakkabısı, El ve Banyo Havlusu, Şampuan ve Sabun Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz verilecektir.

14.    Katılımcıların Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen kıyafetleri kamp süresi boyunca giymeleri zorunludur.

15.    Kamp süresince katılımcıların sabah, öğle ve akşam yemekleri Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak verilecektir.

16.    Kampa katılacak katılımcılar varsa kullandıkları müzik aletlerini yanlarında getirmeleri kampın daha verimli geçmesi açısından faydalı olacaktır.

17.    Deniz etkinliği Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu Sahilleri Su Kazalarını Engelleme Merkezinde  (OSKEM) görevli cankurtaranlar gözetiminde yapılmaktadır.

18.    Kamp süresince çekilen fotoğraf ve videolara www.ordu.bel.tr veya genclikkampi.ordu.bel.tr adresinde Fotoğraf Video Arşivi bölümünden katılım gösterdikleri dönemi tıklayarak ulaşılabilir.

19.    Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı’na katılacak katılımcıların güvenliği 24 saat güvenlik kamera sistemi ve güvenlik görevlileriyle sağlanmaktadır.